Pomysł na firmę FM Group zrodził się z rocznego pobytu właściciela firmy – Artura Trawińskiego – w Australii. Swoje świeże pomysły wykorzystał w współpracy z polską firmą Perfand, która posiadała w tym czasie już 10 lat doświadczenia na rynku. Produkty stworzone przez markę FM Group miały odpowiedzieć na potrzeby większości ludzi. Na początku w portfolio firmy znajdowały się jedynie perfumy, które były jednocześnie trwałe i niedrogie. Przyczyniło się to do bardzo szybkiego rozwoju firmy i już po trzech latach od założenia zaczęła funkcjonować spółka FM World. Firma rozpoczęła otwierać nowe oddziały w innych krajach i po około 10 latach osiągnęła prawie pół miliona przedstawicieli na całym świecie.

Oferta produktów FM Group

Dynamiczny rozwój firmy wiązał się z poszerzeniem oferty. Nie były to już tylko perfumy, pojawiły się też kosmetyki do pielęgnacji i makijażu oraz chemia gospodarcza. Niedługo po tym dołączyła do nich marka Aurile z kawami i herbatami, Fontainavie z kosmetykami odmładzającymi, suplementy diety Nutricode oraz Utique z produktami luksusowymi. Od 2009 roku firma oferuje również usługi telekomunikacyjne pod nazwą FM Group Mobile, które początkowo miały być formą kontaktu pomiędzy partnerami biznesowymi, a ostatecznie stały się niezwykle popularne wśród normalnych użytkowników. Produkty FM World, dzięki swojej różnorodności mogą Ci pomóc i towarzyszyć codziennie w każdej sytuacji i w każdej chwili. Niezależnie czy chcesz pięknie wyglądać lub pachnieć, czy potrzebujesz dodatkowej dawki witamin lub kiedy trzeba zrobić porządki – na produkty FM zawsze możesz liczyć.

Nagrody FM Group

Firma FM Group i jej produkty zostały wielokrotnie nagrodzone przez klientów, redakcje czasopism tematycznych oraz specjalne organizacje. Wśród tych nagród znajdują się między innymi prestiżowy diament Forbesa, czterokrotna nagroda Gazeli Biznesu w 2010 i 2011 roku oraz wielokrotne wyróżnienia Laurem Konsumenta. Ponadto produkty FM World zdobyły wiele nagród z serii Qltowy kosmetyk w latach 2010-2014 oraz Certifikat “V” w latach 2013-2016, który otrzymują jedynie produkty najwyższej jakości. FM World cieszy się pozytywną opinią na całym świecie a ich produkty kojarzone są z wysoką jakością. Przyczynia się to do rosnącego grona wielbicieli i stałych klientów firmy.