Współpraca MLM z FM WORLD

Dołącz do FM GROUP /  FM WORLD i rozpocznij własną przygodę w MLM. Buduj grupę lub sprzedawaj produkty firmy FM zarabiając z marży do 43%. Możesz także jednocześnie wykonywać te dwie rzeczy.

Rejestracja w FM WORLD jest darmowa i niezobowiązująca.

Rejestracja FM WORLD - Odbierz darmowe katalogi Darmowa rejestracja - bez zestawu startowegoZestaw Prestige - 151 próbek perfum w aktówce + katalogi - cena: 155złStarter Duży - 151 próbek perfum + katalogi - cena: 136złStarter Mini - 20 próbek perfum + katalogi - cena: 35,90zł

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu podpisania przeze mnie umowy z FM WORLD oraz oferowania mi produktów FM WORLD (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Plan marketingowy FM World

Współpracując z FM World otrzymujesz dostęp do wielu narzędzi, które pomogą Ci w rozwinięciu własnego biznesu. W zależności od Twojego zaangażowania możesz wziąć udział w jednym z trzech dostępnych planach marketingowych. Jeśli jesteś zainteresowany jak wygląda II i III Plan Marketingowy to zapraszamy do lektury oficjalnych materiałów przygotowanych przez FM World: Plan Marketingowy.

 

 

I Plan Marketingowy

Plan marketingowy skierowany jest dla liderów i określa jak zostanie obliczony Rabat handlowy lub Wynagrodzenie partnera biznesowego za obroty punktowe jego i wszystkich osób znajdujących się pod nim. Ponadto pomaga określić na jakie szkolenia możesz się zapisać oraz z jakich programów motywacyjnych możesz korzystać.

I Plan Marketingowy składa się z 8 poziomów efektywności: 0%, 3%, 6%, 9%, 12%, 15%, 18% i 21% . Kupując produkty FM Group zyskujesz punkty, a liczba uzyskanych punktów co miesiąc kwalifikuje Cię na odpowiedni poziom efektywności. Należy jednak pamiętać, że każdego miesiąca punkty zerują się i należy je zbierać od nowa. Ponadto punkty z kolejnych miesięcy nie sumują się.

Współpraca z firmą FM WORLD / FM GROUP

MLM lub marketing wielopoziomowy to strategia prowadzenia firmy i prowadzenia działalności współpracowników – niezależnych dystrybutorów. Firmy opierające się o MLM zrezygnowały z tradycyjnego budowania wizerunku, a pieniądze przeznaczone na reklamy przeznaczyły na stworzenie wysokiej jakosci produktów. Głównym założeniem marketingu wielopoziomowego jest tworzenie struktur lub grup sprzedawców od których obrotu otrzymujemy prowizję. Każdy sprzedawca ma możliwość założenia własnej struktury, wszyscy mają równe szanse, a jedynie od własnej pracy i zaangażowania zależy wysokość wynagrodzenia, które otrzymujemy.