Firma FM Group to producent wysokiej klasy perfum, kosmetyków, chemii gospodarczej, suplementów diety i kosmetyków do makijażu, który rozpoczął swoją historię w Polsce, a dziś oferuje swoje produkty w ponad 100 krajach na całym świecie. Swoją popularność zawdzięcza połączeniu innowacyjności, jakości i szerokiej ofercie, w której można znaleźć produkty dostosowane do każdej okazji i sytuacji. Jeśli cenisz sobie wysoka jakość i chcesz współpracować ze znaną na całym świecie firmą to praca jako partner biznesowy FM World będzie tym czego szukasz. Po rejestracji zostanie do Ciebie przypisany opiekun, który przedstawi Ci wszystkie szczegóły nowego zajęcia i pomoże w przypadku pojawiających się problemów. Aby rozpocząć swoją przygodę w FM Group nie musisz posiadać żadnych kwalifikacji, specjalistycznej wiedzy czy doświadczenia. Jedyna rzecz jaką potrzebujesz to zaangażowanie i praca własna. Zanim odbierzesz swój rabat na produkty i zostaniesz partnerem biznesowym musisz jeszcze wykonać kilka prostych kroków.

Rejestracja

Pierwszym krokiem, który należy stawić jest rejestracja poprzez wypełnienie i wysłanie formularza znajdującego się tutaj: Rejestracja FM World. Po tym następuje moment oczekiwania – po otrzymaniu danych w ciągu 24h Twoje nowe konto zostanie przez nas zarejestrowane, a Ty otrzymasz swój indywidualny numer partnera biznesowego, który będzie potrzebny później do logowania. Jeśli podczas procesu rejestracji pojawią się jakiekolwiek pytania nie wahaj się z nami skontaktować z zakładki Kontakt lub zaznaczając odpowiednią opcję w formularzu, a my postaramy się zaoferować profesjonalne doradztwo.

Pierwsze logowanie

Gdy otrzymasz już swój e-mail z linkiem aktywacyjnym i indywidualny numer personalny, to następnym krokiem jest pierwsze logowanie w serwisie. W momencie aktywowania konta Twój rabat w wysokości 30% jest już aktywny i możesz rozpocząć pierwsze zakupy. Zanim zamówisz pierwsze produkty sprawdź aktualne promocje i dostępne dla partnerów akcje takie jak “paczka z niespodzianką” i inne.

Pierwsze zamówienie

Po zalogowaniu do strefy partnera możesz naprawdę rozpocząć współpracę i zakupy w FM World. Od tego momentu wszystkie produkty znajdujące się w katalogu możesz zamówić z 30% rabatem, który obejmuje również kawy i herbaty Aurile, suplementy diety Nutricode oraz luksusowe kosmetyki Utique. Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować pomocy – nie wahaj się z nami skontaktować. Bycie partnerem FM Group nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami, możesz w każdym momencie zrezygnować, a Twoje konto zostanie usunięte po roku nieaktywności. Bycie partnerem biznesowym jest ciekawym rozwiązaniem pracy dodatkowej. Zależnie od zaangażowania możesz zapewnić sobie dodatek do pensji rzędu kilkuset złotych.