REJESTRACJA FM WORLD

Zarejestruj się w FM Group już dziś i zarabiaj na sprzedaży produktów FM lub tworzeniu grupy partnerów. Możesz również zarejestrować się po to by mieć produkty FM znacznie taniej.

Współpraca z FM Group to doskonałe zajęcie dodatkowe, które można wykonywać w wolnym czasie. Wiele osób osiągnęło niezależność  finansową dzięki firmie FM WORLD (FM GROUP).

Rejestracja FM WORLD – Odbierz darmowe katalogi Darmowa rejestracja - bez zestawu startowegoZestaw Prestige - 151 próbek perfum w aktówce + katalogi - cena: 155złStarter Duży - 151 próbek perfum + katalogi - cena: 136złStarter Mini - 20 próbek perfum + katalogi - cena: 35,90zł

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu podpisania przeze mnie umowy z FM WORLD oraz oferowania mi produktów FM WORLD (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Sprzedawca FM GROUP

Po rejestracji w FM World – FM Group – jako partner biznesowy otrzymasz stałą zniżkę 30% na wszystkie produkty dostępne w katalogu. Szeroka oferta wysokiej klasy perfum, kosmetyków do pielęgnacji i makijażu, kaw i herbat oraz środków czystości to dopiero początek. Dodatkowo otworzą się przed Tobą nowe możliwości w postaci szkoleń, bonusów i programów motywacyjnych.

Jeśli zarejestrujesz się w FM Group za pomocą jednego z formularzy znajdujących się na stronie zyskasz wsparcię i opiekę doświadczonej osoby, który pomoże Ci w trakcie Twojej przygody z FM World/FM GROUP.

 

Lider FM GROUP

Jako lider FM World – FM Group – Twoim głównym zadaniem i metodą zarobku jest tworzenie grupy niezależnych partnerów biznesowych. Twoja praca będzie polegać na szkoleniu i stałym wsparciu. Lider to osoba, która nie tylko doskonale zna produkty oferowane przez FM World, ale również potrafi wskazać plusy i minusy pracy jako sprzedawca bezpośredni.

Jako lider masz całkowitą kontrolę nad czasem pracy, jesteś sam sobie szefem. Twoje zarobki uzależnione są jedynie od własnego wkładu pracy i wsparcia osób pod Tobą. Masz stały kontakt z ludźmi i ciągle poznajesz nowe, ciekawe osoby, którym pomagasz spełniać marzenia spełniając jednocześnie swoje.

Wysoka zniżka 30% na start gwarantuje atrakcyjne zarobki i równe szanse już na samym początku.

Dla wielu partnerów sprzedaż produktów FM jest jedyną pracą zarobkową jaką wykonują.

Wsparcie i katalogi FM

Jeśli zarajestrujesz się przez Naszą stronę to otrzymasz wsparcie i katalogi, które ułatwią sprzedaż produktów FM Group / FM World.

Atrakcyjne zarobki

Wysoki i stały rabat 30% na wszystkie produkty FM Group sprawia, że z łatwością można uzyskać wysoki zarobek z marży (do 43%).

Wygodna dostawa

FM Group oferuje dostawy kurierem do domu lub do paczkomatu. Koszty przesyłek są niskie, a przy większych zamówieniach darmowe.

Przesyłki o wartości minimum 183,6 pkt. są wysyłane bezpłatnie. Zamówienia od 110,16 do 183,59 pkt. kosztują odpowiednio kurier – 7 zł i paczkomat – 5,50 zł. Przesyłki o wartości do 110,15 pkt. to koszt 18 zł dla kuriera i 14 zł dla paczkomatu.

ZAROBKI W FM WORLD

Partner biznesowy – Sprzedawca

Dochód partnera biznesowego opiera się na sprzedaży produktów FM Group klientom. Dokładny zysk to różnica pomiędzy ceną zakupu – z 30% zniżką – a ceną katalogową, po której produkty są sprzedawane. Jako partner biznesowy pomagasz klientom w wybraniu odpowiednich produktów dopasowanych do ich potrzeb. Statystycznie każdy partner posiada przynajmniej 8 stałych klientów, dodatkowo średnie zamówienie jednego klienta jest na poziomie 100-150 zł co w rezultacie daje zysk w granicach 240 do 360 zł miesięcznie. Oczywiście możesz zdobyć o wiele więcej klientów. Możliwości w FM GROUP / FM WORLD są praktycznie nieograniczone.

Budowanie Grupy MLM – Lider

Jako lider Twój zarobek uzależniony jest od obrotów punktowych partnerów biznesowych pod Tobą. Twoim zadaniem jest zatem wspierać ich na każdym etapie ich pracy. Wynagrodzenie i rabat handlowy uzależniony jest od obrotów punktowych  całej Twojej struktury (Ciebie i osób w Twojej grupie MLM), którą zbudowałeś oraz różnicy poziomów efektywności osób bezpośrednio znajdujących się pod Tobą. Dla przykładu budowa struktury w I Planie Marketingowym i Poziomie Efektywności 15% z zamówieniami na poziomie 18900 pkt. daje w rezultacie 1470 zł rabatu handlowego lub wynagrodzenia. Więcej informacji możesz znaleźć tutaj: Plan Marketingowy.

Paczka z niespodzianką

Jako nowy partner biznesowy na powitanie od FM World przy zamówieniu za minimum 100 pkt. otrzymasz niezwykłą paczkę niespodziankę. Wystarczy złożyć zamówienie w ciągu 14 dni od dnia rejestracji. Promocja trwa jedynie do końca 2017 roku.